Moją idée fixe jest wspieranie ludzi w rozwoju w taki sposób, aby działali zgodnie z najważniejszymi dla siebie wartościami i widzieli sens oraz pozytywne rezultaty tego, co robią.

 

 

 

 

Robię to na wiele sposobów:

  • poprzez indywidualne i grupowe sesje coachingowe (jako akredytowany coach ICF)
  • poprzez prowadzenie szkoleń z zakresu przywództwa, motywowania, komunikacji, podnoszenia efektywności (jako trener biznesu z rekomendacją PTP)
  • poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem za pomocą słowa pisanego (jako autorka książki „Siła lidera. Doświadczenia z polskiego rynku”, PWN, Warszawa 2016)
  • poprzez wdrażanie w organizacjach projektów HR-owych takich jak Programy Talentów, Sukcesji, budowanie Modeli Kompetencyjnych i Systemów Ocen Okresowych (jako konsultant HR)
  • poprzez uczenie za pomocą nowoczesnych technologii (jako autorka kursów onlineplatforma SEDNO)
  • poprzez dzielenie się tym, co inspirujące, skłaniające do refleksji, mobilizujące do działania, dodające odwagi (jako blogerka – czytaj tutaj)
Portfolio do pobrania (PDF)

 

Pozazawodowo jestem uważną mamą i żoną, cierpliwą przyjaciółką, irytującą perfekcjonistką oraz absolutnie niepoprawną optymistką.

Czytam bez umiaru. Na książki jestem w stanie wydać ostatni grosz. Często dzielę się tym, co warto przeczytać.

Niedawno odkryłam Tatry. Zaczęłam dość niekonwencjonalnie, bo po wejściu na swój pierwszy dwutysięcznik, zasnęłam na szczycie. Od tamtej pory ćwiczę kondycję i teraz mogłabym każdy weekend spędzać w górach. Już nie zasypiam.

Niestety śpiewam. Dużo. I do tego głośno. Na szczęście na szkoleniach nie.

Uwielbiam gorącą kawę. I zimne prosecco. Aha, i jeszcze jedno – nie wychodzę z domu bez kolczyków w uszach. Taka słabość.