Lubię wspierać, dzielić się wiedzą, inspirować. Dlatego chętnie to robię. Wybierz z poniższej listy najbardziej odpowiadającą Ci formę.  

WSPARCIE BEZPŁATNE

ARTYKUŁY NA BLOGU

Jeżeli szukasz bezpłatnej wiedzy i inspiracji, zapraszam do lektury artykułów na blogu. Znajdziesz tam wpisy podzielone na 4 kategorie:

⇒ NASTAWIENIE NA CELE I REZULTATY – piszę tu o tym, co robić aby zwiększać efektywność i swoją i pracowników

⇒ MOTYWOWANIE I ROZWÓJ PRACOWNIKÓW – piszę tu o tym, co sprawia, że ludzie chcą pracować, co jako lider możesz zrobić, aby zwiększać kompetencje i zaangażowanie pracowników

⇒ DOJRZAŁOŚĆ LIDERA – piszę tu o tym, co robić, byś jako lider był silny, autentyczny, spójny

⇒ LIDER PO GODZINACH – piszę tu o sferze pozazawodowej liderów i menedżerów, inspiruję do dbania również o sferę „po pracy”  

SZKOLENIA ON-LINE

Dodatkowo zapraszam Cię również do rejestracji na platformie SEDNO (kliknij TUTAJ) i skorzystania z bezpłatnych kursów online. Co jakiś czas udostępniam inny kurs w wersji bezpłatnej, dlatego warto tam od czasu do czasu zaglądać.  

SEDNOletter

A jeśli chcesz 1 raz w miesiącu otrzymywać na swoją skrzynkę wiedzę i inspirację dla liderów i menedżerów zapisz się na SEDNOletter. Po zapisie od razu odbierzesz krótki e-book „Co motywuje pracowników?”.  

WSPARCIE PŁATNE

INDYWIDUALNE SESJE COACHINGOWO – MENTORINGOWE DLA LIDERÓW I MENEDŻERÓW

Jeśli potrzebujesz indywidualnej współpracy, napisz do mnie na adres agnieszka@agnieszkawrobel.pl

W ramach sesji coachingowo –mentoringowych pracujemy indywidualnie – Ty i ja.

Dzięki temu wykorzystujesz maksymalnie czas, bo omawiamy Twoje przypadki (z pracownikami, przełożonymi, współpracownikami, klientami, partnerami biznesowymi) i szukamy rozwiązań dla Twoich konkretnych sytuacji. Zero teoretyzowania. Maksimum praktyki. Masz możliwość zadania każdego pytania.

Nasze spotkania mogą mieć charakter bardziej coachingowy lub bardziej mentoringowy. Ty decydujesz, który rodzaj pracy jest dla Ciebie bardziej użyteczny. 

Pomiędzy sesjami dostajesz do wykonania zadania.

Czas trwania 1 sesji = 60 minut.

Rozmawiamy „na żywo” (jeśli mieszkasz w Łodzi) lub przez telefon / skype.

Zazwyczaj umawiamy się na 6-8 sesji.

Otrzymasz ode mnie fakturę (zw z VAT).  

KURSY ONLINE DLA LIDERÓW I MENEDŻERÓW

W tej chwili tworzę kursy głównie pod zamówienia konkretnych firm. Ale… już wkrótce pojawi się kurs otwarty dedykowany liderom i menedżerom.

KSIĄŻKA „SIŁA LIDERA”

Książka „Siła lidera” jest do kupienia w księgarni PWN lub w innych księgarniach internetowych.  

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

Jeśli uważasz, że Ty i Twój zespół potrzebujecie szkolenia lub warsztatu „szytego na miarę” – napisz do mnie – uzgodnimy Twoje potrzeby i oczekiwania, doprecyzujemy program i zrealizujemy efektywny warsztat.  

Zapraszam.

Agnieszka Sowińska – Wróbel.

e-mail: agnieszka@agnieszkawrobel.pl