Wiesz skąd wziął się pomysł na to nagranie?

Otóż zapytałam ostatnio kobiety, czy mają w swoim życiu obszar, w którym desperacko albo mniej desperacko potrzebują zmiany. Ilość odpowiedzi twierdzących przekroczyła moje najśmielsze przypuszczenia.

Okazało się, że najbardziej potrzebujemy zadbać o siebie, swój czas, odpoczynek, zasoby, zdrowie. Pojawiły się też potrzeby związane z poprawą relacji w związku oraz kilka związanych z pracą.

Ale największym zaskoczeniem dla mnie były odpowiedzi na drugie pytanie, jakie zadałam: od jak dawna tej zmiany potrzebujesz?

Czy to kwestia ostatniego miesiąca? – coś się niedawno wydarzyło i okazało się, że chcesz coś zmienić w swoim życiu? Ostatniego pół roku? Roku? A może ta potrzeba trwa już dużo, dużo dłużej i wlecze się od wielu miesięcy, a nawet lat? Może to potrzeba “nawracająca” jak bumerang – krok do przodu i dwa do tyłu?

Ponad 90% kobiet odpowiedziało, że ta ich potrzeba, w której tak bardzo potrzebują zmiany jest niezaspokojona od lat! Albo wraca jak bumerang. 

Czy u Ciebie jest tak samo?

Jakiej zmiany potrzebujesz w swoim życiu? Od jak dawna się z tym borykasz? Czego potrzebujesz, aby w końcu ruszyć z miejsca i więcej nie kręcić się w kółko?

Podziel się proszę ze mną swoją refleksją, może historią. 

Nie mogę usiedzieć spokojnie w miejscu wiedząc, że my Kobiety nie robimy tego, co nam służy, nie dbamy o siebie tak, jak tego potrzebujemy, że godzimy się na status quo, bo brakuje nam czasu, zasobów, energii, by mieć życie takie, jakie chcemy!

A ja wiem, że jest to w zasięgu naszych możliwości. Serio! Mam dowody w postaci Kobiet, które dokonały trwałych zmian!

Żeby od czegoś zaczać, aby Cię ośmielić i zachęcić do wyruszenia w tę podróż “po swoje”, przygotowałam ćwiczenie – nagranie. Jest to ćwiczenie, które zabierze Cię w przyszłość.

Przyjrzysz się samej sobie w trzech wariantach i wsłuchasz się w to, co każda Ty Ci powie 🙂 Wiem, że na razie brzmi to nieco enigmatycznie, ale zaraz wszystko okaże się bardzo proste.

Zarezerwuj sobie około 15 minut ciszy. Miej pod ręką kartkę i długopis.

Będę bardzo wdzięczna jeśli podzielisz się ze mną refleksją po wykonaniu tego ćwiczenia – czym była dla Ciebie ta podróż? co odkryłaś?

To dla mnie bardzo ważne, aby to, co robię miało sens i było prawdziwie użyteczne, więc daj znać, jeśli tak jest <3

Aby odsłuchać nagranie, wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail, a link do nagrania od razu pofrunie na Twoją skrzynkę.