Bezpłatne Preludium do kursu “Kobieta O.K.”

a

Kurs Kobieta O.K. stworzyłam z myślą o tych z nas, które wciąż i wciąż borykają się z brakiem równowagi między dawaniem i braniem.

Szukamy sposobów na to, by żyć zgodnie ze swoimi pragnieniami i wartościami i jednocześnie dbać o relacje z innymi. Nie jest to łatwe, bo albo uginamy się pod pręgierzem oczekiwań innych ludzi, albo mamy wyrzuty sumienia, że egoistycznie myślimy tylko o sobie.

Też byłam w tym miejscu – czułam się wtedy jak na huśtawce – balansowałam raz w jedną, raz w drugą stronę, co było dla mnie mega frustrujące i męczące.

Ale w końcu znalazłam w tym wszystkim równowagę! Nauczyłam się podążać za tym, co ważne dla mnie. I jednocześnie nie tracić empatii i wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Ta postawa, którą w sobie zbudowałam, w psychologii nazywa się JA jestem OK i TY jesteś OK. Mówi ona o tym, że jesteśmy sobie równi i tak samo ważni. A więc w równoważny sposób możemy dbać i o siebie i o innych. Jak to robić?

Tego właśnie uczę w kursie Kobieta O.K. – jest to 8 kroków do tego, by czuć się i działać zgodnie z maksymą JA jestem OK i TY jesteś OK.

Zanim jednak przejdziesz do kursu zapraszam Cię do bezpłatnego Preludium, czyli wstępu. To 3 lekcje, które wprowadzą Cię w temat równowagi w dawaniu i braniu i spełnianiu oczekiwań swoich i innych.

Preludium organizowałam w facebookowej grupie SEDNO kobieTY, do której serdecznie Cię zapraszam. Miało nazwę “Twoje Okno na Świat”. Tutaj możesz jednak skorzystać z wszystkich materiałów, które wtedy udostępniałam. Korzystaj!

Dzień 1: przyjrzysz się swoim dominującym postawom życiowym, zobaczysz, które Ci służą, a nad którymi warto by popracować. Wypełnisz kwestionariusz “Twoje Okno na Świat” i przeczytasz omówienie swoich wyników.

Dzień 2: opowiem Ci jaka jest geneza naszych postaw. Mam nadzieję, że odkryjesz, co jest ich przyczyną u Ciebie. Jak już jesteśmy świadome powodu to łatwiej nam wdrażać zmiany.

Dzień 3: po przyjrzeniu się temu, co “tu i teraz” i zbadaniu przyczyn, najwyższy czas przejść do zaplanowania i wprowadzania zmian. Krok za krokiem. A właściwie kroczek za kroczkiem. Dostaniesz listę sposobów, które mogą pomóc Ci zmieniać postawę na taką, która prawdziwie będzie czyniła Cię spokojną, silną, pewną siebie.

Powodzenia i do dzieła!

Szczegółowe informacje o całym kursie Kobieta O.K. znajdziesz tutaj.