Bezpłatne Preludium do kursu “Silna i Spokojna bez względu na okoliczności”

.

Kurs Silna i Spokojna bez względu na okoliczności stworzyłam dla tych z nas, które potrzebują więcej wewnętrznej równowagi, ciszy i spokoju.

Codzienność potrafi być stresująca. Lęk. Niepewność. Słaby sen. Zapominamy, co to beztroska i odprężenie. Myśli wkręcają się w mózg niczym korkociąg. Jedna goni drugą. Ta następną. Nie potrafisz się od nich uwolnić, a emocje szaleją niczym statek na burzliwym morzu.

Potrzebujesz ciszy. Spokoju. Odpoczynku.

Też byłam w tym miejscu. To, co mi pomogło to uważne doświadczenie chwili obecnej. Moje ciało rozluźniało się. Myśli uspokajały. Emocje łagodniały. Z praktyki na praktykę, z dnia na dzień, budowałam w sobie wewnętrzną równowagę. I mam ją do dziś – bez względu na okoliczności.

W kursie dzielę się z Tobą tylko tym, co sprawdziłam i co zadziałało w moim przypadku. Praktyki, techniki i narzędzia testowałam wielokrotnie upewniając się, co do ich skuteczności. Od Klientek, z którymi pracuję indywidualnie wiem, że działają nie tylko u mnie.

Zanim jednak przejdziesz do kursu zapraszam Cię do bezpłatnego Preludium, czyli wstępu. To 4 lekcje, które wprowadzą Cię w temat uważności i radzenia sobie z nadmiernym stresem.

Preludium organizowałam w facebookowej grupie SEDNO kobieTY, do której serdecznie Cię zapraszam. Tutaj możesz jednak skorzystać z wszystkich materiałów, które wtedy udostępniałam. Korzystaj!

Dzień 1 – rozwiążesz kwestionariusz, który w prosty sposób wskaże Ci, jakie jest Twoje aktualne nasilenie stresu, lęku i depresji. I jak będzie zerowe to kolejne dni możesz sobie odpuścić.

Dzień 2 – zaproponuję Ci krótkie, bo 3-minutowe ćwiczenie pozwalające zatrzymać się, odetchnąć, złapać dystans. Dostaniesz ode mnie nagranie mp3 z rekomendacją stosowania kilka razy dziennie. Ale to tylko 3 minuty, więc spokojnie dasz radę.

Dzień 3 – udostępnię ci jedno z ćwiczeń z kursu “Silna i Spokojna”. Dla mnie było przełomem, bo pozwoliło mi obalić przekonania związane z tym jak i co myślę. Mam nadzieję, że dzięki niemu i Ty zobaczysz swoje myśli w nowym świetle.

Dzień 4 – wybierzesz swój obraz spokoju. To będzie coś, co przypomni Ci o tym, jak zachowywać spokój i wewnętrzną ciszę wtedy, gdy wokół burza. Ściągniesz sobie wybrany obraz w formacie, który będzie dobrze wyglądał na tapecie telefonu.

Powodzenia i do dzieła!

Szczegółowe informacje o całym kursie Silna i Spokojna bez względu na okoliczności znajdziesz tutaj.